Шановні громадяни!
3 квітня 2020 року оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року №255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», якою запроваджені додаткові обмежувальні заходи з метою попередження розповсюдження коронавірусу: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrm020420ayini-vid-11-bereznya-2020-r-211
Зокрема, згідно з прийнятими змінами, на всій території України до кінця карантину діятиме заборона на перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора, забороняється переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей), забороняється відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон.
Окремо звертаємо увагу на такі положення постанови:
- обов’язкова госпіталізація до обсерваторів (ізоляторів), які визначаються обласними, Київською міською державними адміністраціями, підлягають, зокрема, для осіб, які здійснюють перетин державного кордону;
- строк обсервації становить 14 днів;
- діти, які не досягли 12 років, підлягають госпіталізації до обсерватора (ізолятора) разом з одним із батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону;
- контроль за дотриманням режиму обсервації (ізоляції) покладається на Міністерство внутрішніх справ та Національну поліцію;
- обласним, Київській міській державним адміністраціям доручено забезпечити облаштування спеціалізованих закладів для організації обсервації (ізоляції), харчування, транспортування до них осіб, у тому числі від пунктів пропуску через державний кордон, що потребують обсервації (ізоляції), медичне спостереження за ними.