• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Español
Оформлення паспортних документів
Опубліковано 02 листопада 2020 року о 11:16

Так. Консульський відділ Посольства України в Іспанії оформлює та видає паспорти громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (чіпом), що імплантований до паспорта громадянина України для виїзду за кордон (з внесенням відповідної інформації та відцифрованих відбитків пальців до такого носія).

Для оформлення закордонного паспорта необхідні документи:

1. заява-анкета;

2. попередній паспорт громадянина України для виїзду за кордон (у разі наявності, рекомендується мати із собою «внутрішній» паспорт громадянина України у вигляді книжечки або «внутрішній» паспорт громадянина України у вигляді пластикової ID-картки);

3. документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном: картка резидента - «permiso de residencia» або прописка – «empadronamiento» (у разі їх відсутності - договір про оренду помешкання із зазначенням адреси проживання або будь-який інший документ з адресою проживання в Іспанії або Андоррі);

4. документ про сплату консульського збору 37 та 83 євро (сплата консульського збору може здійснюватися безпосередньо при подачі документів у безготівковій формі в приміщенні консульського підрозділу Посольства з використанням банківського терміналу).

Для оперативного опрацювання звернень про оформлення закордонного паспорта необхідно надавати перелічені вище документи із копіями.

Для оформлення закордонного паспорта необхідні документи:

1. заява-анкета;

2. пошкоджений попередній паспорт громадянина України для виїзду за кордон або документ (протокол, довідка), виданий компетентними органами іноземної країни, що підтверджує факт звернення заявника з приводу втрати або викрадення попереднього паспорта (у разі наявності, рекомендується мати із собою «внутрішній» паспорт громадянина України у вигляді книжечки або «внутрішній» паспорт вигляді пластикової ID-картки – для прискорення ідентифікації та підтвердження громадянства України);

3. документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном: картка резидента - «permiso de residencia» або прописка – «empadronamiento» (у разі їх відсутності - договір про оренду помешкання із зазначенням адреси проживання або будь-який інший документ з адресою проживання в Іспанії або Андоррі);

4. документ про сплату консульського збору 37 та 83 євро (сплата консульського збору може здійснюватися безпосередньо при подачі документів у безготівковій формі в приміщенні консульського підрозділу Посольства з використанням банківського терміналу);

Для оперативного опрацювання звернень про оформлення закордонного паспорта необхідно надавати перелічені вище документи із копіями.

Якщо Ви тимчасово перебуваєте за кордоном (не зняті з реєстраційного обліку в Україні, не оформили виїзд на постійне місце проживання до Іспанії із проставленням до паспорта штампу «Постійне поживання: Іспанія»), обміняти паспорт громадянина України для виїзду за кордон у випадку зміни прізвища чи імені Ви якщо такі зміни вже внесені до «внутрішнього» паспорт громадянина України.

З питань внесення змін до внутрішніх паспортів слід звертатися до органів Державної міграційної служби України за місцем реєстрації в Україні. Після обміну паспорта громадянина України на нове прізвище особою пред’являється оригінал такого паспорта у Посольстві, а також інші документи, визначені у переліку необхідних документів для обміну закордонного паспорта.

1. заява-анкета;

2. одна фотокартка розміром 10 на 15 см - у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку (фотокартка повинна відповідати вимогам Міжнародної організації цивільної авіації (IKAO) Doc 9303 – фон білий, зображення обличчя має займати 70% вертикального розміру знімка, чіткі контури, без сторонніх предметів).

3. оригінал свідоцтва про народження дитини (якщо дитина народилася в Іспанії або Андоррі, свідоцтво про народження має надаватися зі штампом «Апостиль» та нотаріально засвідченим перекладом на українську мову);

4. оригінал довідки про реєстрацію особи громадянином України (виключно у разі народження дитини за кордоном, оформлюється українським посольством або консульством в іноземній країні, де народилася дитина);

5. паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), який підлягає обміну (у разі наявності);

6. паспорти громадянина України для виїзду за кордон обох батьків;

7. документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування дитини - громадянина України за кордоном: картка резидента - «permiso de residencia» або прописка – «empadronamiento» (у разі їх відсутності - договір про оренду помешкання із зазначенням адреси проживання або будь-який інший документ з адресою проживання в Іспанії або Андоррі);

8. документ про сплату консульського збору 37 євро (сплата консульського збору може здійснюватися безпосередньо при подачі документів у безготівковій формі в приміщенні консульського підрозділу Посольства з використанням банківського терміналу).

Для оперативного опрацювання звернень про оформлення закордонного паспорта необхідно надавати перелічені вище документи із копіями.

Відповідно до Постанови КМУ №1220 «Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України» стало можливим оформлення паспорта громадянин України для виїзду за кордон на підставі звернення ОДНОГО з батьків.

Переглянути текст Постанови можливо за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1220-2022-%D0%BF#Text

Присутність дитини є обов'язковою з 12 років.

До досягнення 12-річного віку може надаватися одна кольорова фотокартка дитини розміром 10х15 см. Зазначена фотокартка повинна відповідати вимогам Міжнародної організації цивільної авіації (IKAO) Doc 9303 – фон білий, зображення обличчя має займати 70% вертикального розміру знімка, чіткі контури, без сторонніх предметів.

Діти віком від 12 років та старші обов'язково мають бути присутні особисто при поданні документів для збору та оброки їх біометричних даних.

Продовжити термін дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон не можна, оскільки норма законодавства, що давала правові підстави для продовження терміну дії закордонних паспортів, була скасована у 2016 році.

Водночас, якщо у Вас вже є паспорт із продовженим терміном дії, він буде дійсним до тієї дати, до якої цей паспорт було продовжено.

У разі подання заяви про оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у Посольстві або іншій консульській установі України за кордоном, регламентний термін його виготовлення становить до трьох місяців.

Ні, не можна. Оформлення та видача паспорта громадянина України у формі ID картки, в тому числі оформлення такого паспорта вперше по досягненню 14-річного віку, здійснюється виключно центральним  органом виконавчої  влади, що реалізує державну політику у сфері громадянства, а саме Державною міграційною службою України.

Для отримання послуги необхідно звернутися до територіального підрозділу ДМС України за зареєстрованим місцем проживання або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) чи центру обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ».

Детальна інформація доступна на сайті Державної міграційної служби України.

Посвідчення особи на повернення в Україну оформлюється та видається у разі:

- втрати або викрадення під час перебування за межами України документа, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України та/або дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну;

- коли строк дії документа, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України та дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну, закінчився;

- коли встановлено, що документ, який посвідчує особу, підтверджує громадянство України та дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну, є недійсним (пошкоджений, відсутні вільні сторінки тощо);

- коли громадянин України не оформлював документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України та/або дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.

Термін дії посвідчення особи на повернення в Україну становить 30 днів з дати його оформлення.

1. заява-анкета (заповнюється в Посольстві);

2. довідка з поліції щодо втрати або викрадення паспорта громадянина України для виїзду за кордон або оригінал цього паспорта, якщо його строк дії закінчився або встановлено, що він є недійсним з інших причин (наприклад, пошкоджений).

3. оригінал «внутрішнього» паспорта громадянина України або його копія (у разі наявності);

4. одна кольорова фотокартка розміром 3,5 х 4,5 см;

5. документ, що підтверджує сплату консульського збору 28 євро (сплата консульського збору може здійснюватися безпосередньо при подачі документів у безготівковій формі в приміщенні консульського підрозділу Посольства з використанням банківського терміналу).

1. заява-анкета (заповнюється в Посольстві);

2. дійсний на день звернення паспорт громадянина України для виїзду за кордон одного з батьків;

3. свідоцтво про народження дитини, видане в Україні (у разі наявності), або свідоцтво про народження дитини видане компетентними органами іноземної країни (зі штампом «Апостиль» та нотаріально засвідченим перекладом на українську мову);

4. довідка про реєстрацію особи громадянином України (лише якщо дитина народилася за межами України);

5. довідка з поліції щодо втрати або викрадення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (якщо викрадений або втрачений паспорт дитини) або оригінал цього паспорта, якщо строк його дії закінчився або встановлено, що він є недійсним з інших причин (наприклад, пошкоджений): лише у випадку, якщо дитині раніше вже оформлювався паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

6. одна кольорова фотокартка дитини розміром 3,5 х 4,5 см.

Консульський збір за оформлення посвідчення особи на повернення в Україну для дітей, віком до 16-ти років, не стягується.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux