Працівники Посольства України в Іспанії спільно з представниками української громади Галісії та асоціації "Itinera Faciendo (Nenos de Ucrania e Galicia)" долучилися до всеукраїнської акції "Запали свічку", присвяченої вшануванню пам'яті українців, що стали жертвами Голодоморів 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 років.
Учасники вшанували хвилиною мовчання пам'ять померлих під час Голодоморів, які стали геноцидом сталінського режиму проти української нації.
Україна пам’ятає – світ визнає.
Вічна пам’ять безневинно убієнним жертвам Голодомору-геноциду