18 жовтня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 5-го футбольного турніру «Embassy Cup. Diplomatic Soccer», який проходив у Мадриді у вересні цього року.
Команда Посольства України підтвердила свій чемпіонський титул та вдруге поспіль здобула перемогу, продемонструвавши справжню українську #волю.
Турнір став значущою подією для розвитку спортивної дипломатії та міжнародного співробітництва. У змаганні взяли участь команди з 36 дипломатичних місій, а також представники Міністерства закордонних справ Іспанії та Всесвітньої туристичної організації.
Щиро вітаємо українську команду з чудовим результатом та заслуженою перемогою!
Слава Україні!