Портал в режимі тестування та наповнення
Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон
Опубліковано 16 жовтня 2012 року о 00:00

До уваги громадян України! Прийом заяв на оформлення паспортів та постановку/зняття з консульського обліку здійснюється за попереднім записом

Консульський прийом громадян здійснюється кожного понеділка, вівторка, середи та п’ятниці з 9-20 до 13-00 та щочетверга з 14-00 до 17-30.

З огляду на обмежену кількість заяв на оформлення паспорта, які можуть бути оброблені протягом годин прийому громадян, та з метою уникнення черг прийом громадян з питань оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон та постановки/зняття з консульського обліку здійснюється у години прийому винятково за попереднім записом. Видача оформлених паспортів здійснюється без попереднього запису у прийомні години.

Записатися на прийом з питання оформлення паспорта та постановки/зняття з консульського обліку можна за номером телефону консульського підрозділу: +34-91-748-93-82 та +34-91-748-93-83 протягом годин консульського прийому (див. вище) або шляхом надсилання відповідного запиту на адресу електронної пошти consul_es@mfa.gov.ua . Прохання у темі повідомлення зазначити: «Запис на прийом. Прізвище заявника». У тексті повідомлення просили б вказати усіх осіб, які разом подаватимуть документи на оформлення паспортів або ж постановки/зняття з консульського обілку, і контактний номер телефону для погодження часу подачі документів на паспорт.

Відповідно до вимог Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» Посольством України в Іспанії з 12 травня 2015 р. розпочато прийом заяв на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм інформації (біометричних паспортів).

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон повнолітньому громадянину до консульської установи подаються:

1) заява-анкета (формується в електронній формі консульською посадовою особою при подачі документів);

2) документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України для виїзду за кордон – оригінал та копія 1 ст.);

3) документ (оригінал та копія), що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном («tarjeta de residencia» або «empadronamiento»);

4) квитанції про сплату консульського збору: 37 євро - за автоматизовану обробку даних при оформленні паспорта, у тому числі для осіб до 16 років та 83 євро - за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (крім осіб до 16 років).

Увага! Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см та одна 10 х 15 см подаються у разі оформлення паспорта особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу;

Для оформлення паспорта замість втраченого або викраденого, окрім документів, зазначених у п.1-5, також подає:

- заяву про оформлення паспорта у зв’язку з його втратою або викраденням (у довільній формі);

- документ (протокол, довідку тощо), виданий компетентними органами держави, в якій втрачено або викрадено паспорт, що підтверджує факт звернення заявника з приводу його втрати або викрадення (Denuncia de Policía).

У разі зміни прізвища особи, що тимчасово проживає за кордоном, крім документів, зазначених у п.1-5, також обов’язково подається паспорт громадянина України зі зміненим прізвищем та документи (оригінал та копія), що підтверджують обставини, у зв’язку з якими паспорт підлягає обміну (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про переміну імені, свідоцтво про розірвання шлюбу тощо.

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон дітям до 16-ти років до консульської установи подаються:

1) заява-анкета (формується в електронній формі консульською посадовою особою при подачі документів);

2) дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 сантиметра та одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів (у разі оформлення паспорта дитині, що не досягла дванадцятирічного віку, або неповнолітньому громадянину, який не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу);

3) документ (оригінал та копія), що посвідчує особу та підтверджує  громадянство України батьків та дитини (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини і т.д.).

4) оригінал та копію довідки про реєстрацію особи громадянином України (в разі народження дитини за кордоном).

5) заява-дозвіл від обох батьків дитини, якщо обидва є громадянами України. Або один з таких документів:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

Заява від другого з батьків не вимагається, якщо він є іноземцем або особою без громадянства.

6) свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія). У разі, якщо реєстрація народження дитини проводилася компетентним органом іноземної держави (Registro Civil), свідоцтво про народження подається легалізованим (апостильованим) разом з перекладом українською мовою.

7) документ (оригінал та копія), що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном («tarjeta de residencia» або «empadronamiento»).

8) квитанція про сплату консульського збору (37 євро).

Паспорт оформляється особам, які не досягли шістнадцятирічного віку, на 4 роки, а особам, які досягли шістнадцятирічного віку, – на 10 років.

 Присутність дитини віком до 12 років не обов'язкова.

 Посольство України в Іспанії

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux