Посольство України в Королівстві Іспанія

, Київ 12:01

Робочий візит Посла України в Іспанії Анатолія Щерби до Країни Басків

29 червня 2017, 13:07

27-28 червня 2017 року відбувся робочий візит Посла України в Іспанії Анатолія Щерби до Країни Басків та його зустрічі, зокрема, з керівництвом цієї автономної області Іспанії – Президентом Уряду Іньїго Уркулью та Головою Парламенту Бакартсо Техерією.

Під час зустрічей відбувся обмін думками щодо сучасного стану та перспектив розвитку співробітництва на регіональному рівні. Посол України подякував Іньїго Уркулью та Бакартсо Техерії за допомогу, що надається владою та волонтерськими організаціями Країни Басків в питанні оздоровлення українських дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської трагедії, а також дітей-сиріт та дітей з родин, які були змушені тимчасово залишити свої домівки через російську агресію.

Цими днями до Іспанії на запрошення волонтерських асоціацій "Chernobil elkartea" (Країна Басків) та "Arco Iris Solidario" (Наварра) на оздоровлення прибули 205 українських дітей, які проведуть літо в іспанських родинах у провінціях Гіпускоа, Біскайя та Алава, а також у сусідній автономній області Наварра. 

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | 17 січня, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють Київська міська державна адміністрація та Львівська обласна державна адміністрація, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.