Посольство України в Королівстві Іспанія

, Київ 12:00

Урочисте вручення документів про освіту випускникам Міжнародної української школи

25 червня 2017, 11:22

Урочисте вручення документів про освіту випускникам Міжнародної української школи (МУШ) відбулось у найбільшій в Іспанії українській суботній школі «Дивосвіт» міста Алькоркон. 
Нинішнього року, як підкреслила у своєму виступі Директор МУШ Людмила Іванова, ця святкова церемонія вперше була спільно проведена українськими школами усього Мадридського регіону. 
Посол України в Іспанії Анатолій Щерба, який був запрошений на урочистий захід, привітав випускників та подякував їх батькам і педагогам українських шкіл за велику роботу задля збереження української мови та українських національних культурних традицій в Іспанії.

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | 17 січня, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють Київська міська державна адміністрація та Львівська обласна державна адміністрація, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.